vel koncert 2014 pomurec comGlasbena šola Beltinci je skupaj z župnijo Beltinci na velikonočni ponedeljek v župnijski cerkvi svetega Ladislava v Beltincih pripravila velikonočni koncert, na katerem so se predstavile komorne skupine, pevski zbori in orkestri Glasbene šole Beltinci. Vse zbrane je pozdravil tudi direktor Glasbene šole Beltinci Matej Zavec. Na dobro obiskanem velikonočnem koncertu se je predstavilo 180 nastopajočih. Zapela sta otroški in mladinski pevski zbor župnije, na različne glasbene instrumente so se predstavili učenci Glasbene šole Beltinci. Vse pa je potekalo v tonu velikonočnega petja in igranja. Tako so nastopajoči vsem vernikom, ki so se udeležili velikonočnega koncerta obogatili letošnje velikonočne praznike. Mladi pevci in glasbeniki pa so svojim nastopom navdušili vse, ki so se udeležili koncerta.

Besedilo je povzeto po sobotainfo.com

Fotografije iz koncerta pa si lahko ogledate na spletnih straneh:
- pomurec.com in
- sobotainfo.com