Hotiza krizev mladi skofija sobotaKrižev pot na Hotizi
Božji služabnik Danijel Halas je daroval svoje zemeljsko življenje 16. marca 1945 na Hotizi pri reki Muri. Ob njegovi mučeniški poti, se vsako nedeljo v postnem času odvija molitev križevega pota ob štirinajstih znamenjih trpljenja. Molitev vodijo različne skupine. Vsi ti dogodki so priložnost za poglobljeno molitev za Halasovo beatifikacijo in za rast vere, upanja in ljubezni do Boga in bližnjega.
Vabljeni k molitvi križevega pota na Hotizi, ki bo vsako postno nedeljo ob 15.30 uri.
V mesecu februarju smo darovali za obnovo župnijskih stavb: Beltinci 340 eur, Melinci 100 eur, Lipovci 480 eur, Gančani 370 eur, Ižakovci 190 eur, Bratonci 130 eur. Bog plačaj vsem za Vaš dar za obnovo cerkve.
Zimske počitnice 2016 v Veržeju za 7., 8., 9. razred OŠ: duhovno, zabavno, družabno v Marjanišču od nedelje, 21. februarja ob 19h do torka, 23. februarja do 11h. Prijave pri katehistinji Mariji.
Marijine zimske počitnice 2016 bodo od srede 24. februarja do petka 26. februarja 2016 med 9. in 15. uro. Zaradi lažje izvedbe Marijinih zimskih počitnic prosimo, da otroke prijavite pri katehetih ali na župnišču. Vabljeni!

V soboto, 27. januarja, krasijo in čistijo cerkev verniki iz Lipovec.
V soboto, 5. marca, krasijo in čistijo cerkev verniki iz Gančan.