DSC 0297Župnijska Karitas Beltinci z društvi in organizacijami prireja Dobrodelni bazar.

KDAJ? V nedeljo, 10. decembra 2017
OB? Med 7. in 12. uro
KJE? Ob cerkvi v Beltincih

Celoten izkupiček od dobrodelnih prispevkov bo namenjen v dobrodelne namene - za otroke, družine in starejše.

Lepo vabljeni vsi, ki karkoli ustvarjate, pečete, da podarite malenkost za naše stojnice ali na bazarju kupite in s tem pomagate do lepših praznikov za vse ljudi. Prispevke za stojnice zbiramo na župnišču v soboto 9. decembra od 14. do 16. ure.

vazno obvestiloSporočamo, da dan župnije v nedeljo, 10. septembra, ODPADE!
Maše bodo v Bratoncih po nedeljskem urniku (7h, 8.30 in 10h).
Prijavnice za verouk lahko dobite v nedeljo v bratonski kapeli ali v predverju župnišča v Beltincih.

Prosimo, da novico delite najprej, da bo o spremembi obveščeno čim več ljudi. Hvala!